%0
Cennet Koru

Tüm kat planlarını görmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

E-Kataloğu İndir

Gel. Göl. Yaşa

Kanal İstanbul ve Koru manzarasına hakim Cennet Koru’da hemen teslime hazır 408 konut ve 25 mağaza bulunuyor. Keleşoğlu Holding güvencesiyle geniş aileler ve çocukları düşünerek tasarlanan Cennet Koru, proje alanının 70% nin yeşil alan oluşu ve daire çeşitliliği ile öne çıkıyor. Projede 2+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 dubleks daireler yer alıyor. Kat yoğunluğunun bulunmadığı Cennet Koru’da 2 veya 3 cepheli yeni eviniz sizleri bekliyor...

Günü çam ağaçlarından yükselen kuş cıvıltılarıyla karşılayacağınız, balkonunuzdan masmavi bir güne uyanacağınız Cennet Koru; bölgenin en büyük korusunun yanı başında, mavi ve yeşile ev sahipliği yapan benzersiz konumuyla huzurlarınızda…

Renk renk çiçeklerin bahçenizi süslediği, mimoza kokularının balkonunuzdan evinize süzüldüğü ‘’temalı’’ peyzaj alanları ile CennetKoru’da bahçe keyfi bambaşka…

Gün içinde sizin ya da ailenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek mağaza ve dükkanlarıyla dilediğiniz anda dilediğiniz her şey, Cennet Koru’da elinizin altında.

Yeterli sayıda kapalı otopark hizmeti ile toplamda 700 araç kapasitesine sahip otopark alanıyla park yeri için zaman kaybetmek yok.

Kapalı devre kamera sistemi ve 7/24 hizmet veren profesyonel güvenlik personeliyle ‘kusursuz güvenlik’ evinizde.

Metrobüs’e 2 km, Marmaray’a 300 metre, Küçükçekmece Gölü’ne 400 metre, E-5 karayoluna 2, E-6 karayolu, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi’ne ve Marmara Denizi’ne 5, Atatürk Havalimanı’na ise 7 kilometre mesafede.

 

Blok Adedi 408
Ticari Alan 25
Toplam Peyzaj Alanı 9.000 m2
Toplam Peyzaj Alanı 21.000 m2
Arsa Alanı 30.000 m2

 

Vaziyet Planı
Cennet Koru
Vaziyet Planı
Galeri
Cennet Koru'nun Mimarı
Kraft Mimarlık
Hakan Bağcı & Nazlı Kınastepe

Nazlı Tınastepe ve Hakan Bağcı tarafindan 2008 yılında kurulan KRAFT MİMARLIK alışveriş merkezi, konut sitesi, konferans salonu, ofis, ulaşım merkezi, stadyum, otel ve yüksek katlı yapılar gibi büyük ölçekli projelerde mimari proje (konsept , ruhsat, uygulama, koordinasyon) hizmeti vermektedir.

Hedefi; geleneksel kullanıcı alışkanlıkları ile modern mimariyi birleştirerek fonksiyonel, etkileyici mekanlar yaratmak olan KRAFT MİMARLIK bu süreçte, işlevsel, ekonomik ve süratli çözümler üretmektedir. Tasarımlarında yeşili ve ekolojiyi ön plana çıkaran ikili doğayla bütünleşen modern iç ve dış alanları hedeflemektedir.

Tasarım ve Mimari
Örnek Daire
midclubs

Spor ve Yaşam Kulübü

Detaylı İncele

İstanbul’un en prestijli spor ve yaşam kulübü CennetKoru’da hizmetinizde!

  • Açık kapalı yüzme havuzları
  • Masa Tenisi
  • PlayStation Odası
  • Sinema Odası
  • Sauna
  • Squash
  • Vitamin Bar
  • Türk Hamamı

gibi birçok özellik barındıran midclubs markası sadece Denizİstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak

KAYDINIZ OLUŞTURULDU!

Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TAMAM
Sizinle İletişime Geçelim

Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.

   Nerede ?

Adres: Cumhuriyet Mah. Yıldız Cad. No. 60 Çamlık Mevkii Küçükçekmece/İSTANBUL