%0

'nun Lokasyonu

 

 

Kanal İstanbul projesi 45 km uzunluğunda olacak. Marmara Denizini Karadeniz’e bağlayacak bu proje kapsamında sahil şeridine yepyeni imkanlar sunulacak. Kanal çevresinde düşünülen Yeşil alanlar ve yeraltı otoparkları ile küçük tekneler için marinalar oluşturulacak.

 

Dünyanın en büyük projeleri arasında gösterilen bu proje kapsamında CennetKoru sitesi değerine değer katacak.

1

 

 

Halkalı-Gebze arasında uzanan Marmaray raylı sistem durağına 300 metre mesafede olan CennetKoru, aktarmalar sayesinde İstanbul’un birçok noktasına da hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyor.

 

Aynı zamanda E-5 güzergahına yakınlık sayesinde Metrobüs durağına yalnızca 5 dakika mesafede.

2

 

 

Atatürk Havaalanı ‘na 8 dakika mesefede bulunan Cennet Koru, ister kara, ister raylı sistemle hızlıca ulaşabileceğiniz konumda.

 

Cennet Koru aynı zamanda İstanbul’un kuzeyine yapılan 3. Havaalanı’na 40 dakikalık karayolu mesafesinde bulunuyor. 3. havaalanına yapılacak metro istasyonu ile aktarmalı olarak Marmaray’da ulaşım sağlanabilecek.

3

Proje Detayı

Kanal İstanbul ve Koru manzarasına hakim Cennet Koru’da hemen teslime hazır 408 konut ve 25 mağaza bulunuyor.

Keleşoğlu Holding güvencesiyle geniş aileler ve çocukları düşünerek tasarlanan Cennet Koru, proje alanının 70% nin yeşil alan oluşu ve daire çeşitliliği ile öne çıkıyor. Projede 2+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 dubleks daireler yer alıyor.

Detaylı İncele
KAYDINIZ OLUŞTURULDU!

Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TAMAM
Sizinle İletişime Geçelim

Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.

   Nerede ?

Adres: Cumhuriyet Mah. Yıldız Cad. No. 60 Çamlık Mevkii Küçükçekmece/İSTANBUL